PROFIL  |  VÝROBNÝ PROGRAM  |  SLUŽBY  |  REFERENCIE  |  KONTAKT      

     Základnou myšlienkou pôsobenia spoločnosti na trhu je zvyšovanie miery automatizácie vo výrobných procesoch a implementácia automatizácie do rôznych oblastí priemyslu.

  Spoločnosť Design MP, s.r.o. je firmou zaoberajúcou sa komplexnými dodávkami jednoúčelových zariadení a automatizovaných liniek. Špecializujeme sa na oblasti robotizácie, manipulácie, paletizácie a automatizácie výrobných procesov.  Pracujeme v mladom perspektívnom tíme odborníkov, ktorý sú schopný pružne reagovať na požiadavky a predstavy zákazníka.

 

"Charakteristickou vlastnosťou súčasnej situácie vo výrobe je rastúca cena ľudskej práce, zvyšujú sa požiadavky na kvalitu a spoľahlivosť výrobkov a ručná práca už nestačí na udržanie vysokého stupňa kvality. Silná konkurencia v preplnenom trhu vedie stále k rýchlejším inováciám výrobkov, na ktoré musí výroba pružne reagovať. Všetky tieto aspekty naplňuje automatizácia výrobných procesov. Slúži k čiastočnému alebo úplnému vylúčeniu človeka z výrobného procesu tam, kde je obmedzovacím faktorom alebo je výrobným procesom ohrozovaný. "

 

 

 
Copyright © 2011 DESIGN MP DESIGNED BY ARTLANDIA